Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Cтартував прийомзаявок на фестиваль "Де кіно"

Володар Гран-прі отримає 50 000 гривень. 

Фестиваль короткого метру "Де кіно" розпочав прийом заявок на конкурсну програму. Роботи приймаються на сайті до 17 липня 2016 року у чотирьох номінаціях: трейлер до власного серіалу, вебізод, ремейк на відомий фільм та фільм на мобільний телефон. Фестиваль "Де кіно" пройде в Україні вперше 23-24 вересня 2016 року.

Тема фестивалю – "Я знаю країну, в якій живу". Якщо учасник проживає не в Україні, він може знімати роботу про іншу країну. У випадку з номінацією "ремейк на відомий фільм", фільм можна обрати будь-який, але ремейк виконати  у ключі теми фестивалю.

Щодо форматів, фестиваль триматиме фокус на коротких формах та світових кіно- та технологічних трендах. Жанрових обмежень немає, в конкурсі можуть брати участь ігрові, документальні та анімаційні фільми. Дата створення фільму не обмежується, але на конкурс не приймаються фільми, що транслювались на національних телеканалах України.

Хронометраж робіт обмежений і має становити: для номінацій "вебізод" і "фільм на мобільний телефон" – до 7 хвилин, для номінацій "трейлер до власного серіалу" та "ремейк на відомий фільм" - до 3 хвилин. 

Фільми-учасники конкурсної програми судитиме професійне журі у складі: режисер, володар "телетріумфу" Акім Галімов, креативний продюсер FILM.UA Group Анна Єлісєєва, автори проекту INSIDERS PROJECT Ангел Ангелов і Микита Стрижевський, кінокритик, автор програми "Аргумент кіно" Володимир Войтенко, оператор-постановник Ярослав Пілунський та режисер  Дмитро Сухолиткий-Собчук. Співголовами журі фестивалю стануть продюсер FILM.UAGroup Ірина Костюк та головний продюсер серіалів та фільмів каналу 1+1 Олена Васільєва. 

Володар Гран-прі отримає 50 000 гривень. Окрім того, буде визначено переможців у кожній номінації, які також отримають цінні призи.  

Організаторами фестивалю виступають FILM.UA Group та 1+1 медіа. Деталі на сайті dekino.com.ua та у ФБ: https://www.facebook.com/fest.dekino/

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції