Для пошуку потонулих дівчат на Одещині селяни принесли сіті розміром із водойму

Наразі ніяких результатів діяльність працівників ДСНС і добровольців не дала.

Пошуки потонулих на Одещині сестер тривали увесь день досі. На водосховищі працювали майже півсотні рятувальників, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Вони прочісували водойму рибальськими сітками, а водолази обстежували дно біля шлюзів. Фахівці кажуть, що водойма глибока, а на дні багато кам'яних глиб, тож це ускладнює роботи. Результатів поки що жодних.

ВідеоНа Одещині досі тривають пошуки 3 сестер, які втопилися у купальську ніч

Надвечір пошуковці змінили тактику: місцеві жителі привезли величезну сітку, яку розтягнули на всю водойму. Селяни також допомогають обстежувати водосховище на своїх човнах. За їхніми діями спостерігають кілька десятків місцевих жителів. Мама дівчат теж відмовляється іти звідси. Односельці та психологи, як можуть, підтримують її. І співчувають її горю, адже відомо, що не так давно жінка втратила ще й сина - він також трагічно загинув.

Рятувальники кажуть, що працюватимуть аж до темряви, поки дозволяє видимість, бо, як відомо, вночі водолазам заборонено занурюватися у воду. Раніше повідомлялося, що пошуковці занурюють сіті на 5-метрову глибину та ехолотом сканують дно, але наразі рятувальникам вдалося дістати з води лише човен.

Кореспондент ТСН Сергій Осадчук

Залиште свій коментар