Тіллерсон: Трамп дав вказівку США і РФ працювати разом у Сирії

США і РФ оголосили про укладення угоди про припинення вогню у південно-західній Сирії. 

Держсекретар США Рекс Тіллерсон заявив, що адміністрація Трампа не бачить довгострокової ролі сім'ї президента Башара Асада та його режиму у Сирії.

Об этом пишет АР.

Тіллерсон розповів, що сирійський президент Башар Асад "поки що визначається". Але він переконаний, що відбудеться перехід від уряду Асада.

ВідеоДональд Трамп з Володимиром Путіним обговорить ситуацію у Сирії

Нагадаємо, що США і РФ оголосили про укладення угоди про припинення вогню у південно-західній Сирії, яка набере чинності 9 липня.

Тіллерсон прокоментував цю угоду як першу вказівку адміністрації Трампа та можливість для РФ та США працювати разом у Сирії.

Фотогалерея Сефлі із російськими військовими та триколори РФ: Reuters показало евакуцію із сирійського міста (17 фото)

Ця угода відмінна від документу про зони деескалації, яка була укладеної між Росією, Туреччиною та Іраном на початку цього року. США не входили до угоди про деескалацію. Наступні переговори цього тижня в Казахстані для завершення припинення вогню в цих зонах не дали результату. 

Нагадаємо, що США та Росія підтримують протиборчі сторони у війні в Сирії: Москва підтримує сирійського президента Башара Асада, а Вашингтон - повстанців, які борються з Асадом. Проте і США, і Росія виступають проти ІД в Сирії. 

Залиште свій коментар