Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
США та РФ домовилися про припинення вогню на південному заході Сирії - AP

Ця угода означає новий етап у залученні США до спроби зупинити громадянську війну у Сирії.

Сполучені Штати Америки та РФ домовилися про припинення вогню на південному заході Сирії.

Про це заявили три американські офіційні особи, в той час як відбувалася перша зустріч президента США Дональда Трампа та російським лідером Володимиром Путіним, - інформує AP.

Ця угода означає новий рівень залучення до США у спроби вирішити громадянську війну в Сирії. Незважаючи на те, що деталей про угоду і як вона буде реалізовані, наразі не доступна, припинення вогню вступило силу в неділю в Дамаску, заявили чиновники, які говорили на умови анонімності.

Йорданія та Ізраїль також є частинами цієї угоди, повідомив один із чиновників. Обидва союзники США поділяють кордон з південною частиною Сирії і стурбовані насильством, що виникло через сирійську громадянську війну.

Ця угода відмінна від документу про зони деескалації, яка була укладеної між Росією, Туреччиною та Іраном на початку цього року. США не входили до угоди про деескалацію. Наступні переговори цього тижня в Казахстані для завершення припинення вогню в цих зонах не дали результату.

Відео Дональд Трамп з Володимиром Путіним обговорить ситуацію у Сирії

 

Нагадаємо, що США та Росія підтримують протиборчі сторони у війні в Сирії: Москва підтримує сирійського президента Башара Асада, а Вашингтон - повстанців, які борються з Асадом. Проте І США, і Росія виступають проти ІД в Сирії.

Фотогалерея Сефлі із російськими військовими та триколори РФ: Reuters показало евакуцію із сирійського міста (17 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції