Дніпро яскраво відсвяткував 240-ліття міста

Місто розпочало день із незвичних рекордів, а завершило джазовим фестивалем.

У Дніпрі святкують день міста. Святкування відбуваються на кількох майданчиках, один із котрих розміщено на Монастирському острові, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Там відбувся фестиваль "Джаз на Дніпрі". На сцену вийшли світові зірки джазу – музиканти з Америки, Франції, Естонії, Швеції, Латвії і, звичайно, України. Джамала виконала кримськотатарські пісні в джазовій обробці. "Складно говорити про музику. Її краще слухати", - прокоментувала вона. У захопленні від дійства були не тільки глядачі, але й самі учасники. "Це і є краса джазу, що він не має кордонів. Ми можемо зустрітися і, не залежно від того, у якій країні живемо, ми розмовляємо єдиною мовою – джазовою музикою", - розповів Олів'є Кер Оріо.

ВідеоДніпро відзначає 240 день народження

У Дніпрі встановили низку незвичних досягнень, зокрема рекорд з кількості рекордів в одному місті за один день. Їх було аж сім і усі вкрай оригінальні. Наприклад, за годину було нашинковано надуваний басейн капусти, якої пішло аж 457 кілограмів. Також приготували двометровий хачапурі та найбільшу цукерку. Два дні майстри з карамелі складали цілу солодку картину – метр на півтора. Втім найоригінальніший рекорд – це курячі яйця, смажені на шампурах. Їх приготували аж три з половиною сотні. "Смачніше набагато на мангалі", - каже кухар Олександр Залепа.

У програмі святкування – фестивалі, концерти, шоу-програми та майстер-класи. Таким був перший день міста із новою назвою. А от у мерії обіцяють ще більше змін для городян. Міський голова Борис Філатов планує обновити рухомий склад міського транспорту, запустити дві нові тролейбусні лінії та взагалі змінити в місті транспортну логістику. "Плануємо витратити значні суми, що вимірюються сотнями мільйонів гривень", - зізнався він.

Кореспондент ТСН Ольга Павловська

Залиште свій коментар

Наступна публікація