Українські дороги виявилися гіршими за російські

Дата публікації
Перегляди
5233
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Українські дороги виявилися гіршими за російські

Україна пасе задніх у якості автошляхів

Після проїзду по деяким автошляхам України, доводиться відразу їхати на СТО.

Українські дороги визнали одними з найгірших у світі. Такий невтішний висновок зробили соціологи Інституту Геллапа, йдеться в сюжеті ТСН.

Україна посіла 133-тє місце зі 148-ми у рейтингу американських дослідників, які запитали водіїв півтори сотні країн світу, чи задоволені вони своїми дорогами. Задоволеними виявилися лише трохи більше чверті.

Позаду України опинилися тільки африканські держави, Молдова і Монголія. Росія вище на п'ять пунктів. А Білорусь взагалі вирвалась аж на 67 місце - у першу половину списку.

В Укравтодорі визнають, що у сусідній Білорусі фінансування на кілометр шляху вдвічі-втричі більше, ніж в Україні. А на те, щоб відремонтувати всі українські шляхи такими темпами, як зараз, знадобиться щонайменше 85 років.

А поки, проїхавшись деякими дорогами України, можна відразу їхати на СТО - ремонтувати автомобіль.

Так, на одній з доріг Миколаєва треба їхати зі швидкістю не більше 35 кілометрів на годину, щоб машина лишилася справною.

"Ходова вбивається повністю. Добре, якщо люди приїжджають своїм ходом після цієї ділянки дороги. В основному їх привозять евакуаторами", - розповів власник місцевої СТО Олексій Духовний.

Дорогу будували з порушенням - замість трьох шарів асфальту поклали один. Цього літа виділили гроші на ремонт половини з вісімдесяти розбитих кілометрів.

Українські дороги одні з найгірших у світі

Українські дороги одні з найгірших у світі

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5233
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація