Фіни будують на півдні України унікальну енергоощадну школу

Завершення будівництва заплановане на початок навчального року.

У Херсонській області будують школу на сонячних батареях. Як повідомляється у сюжеті ТСН.Ранок, двоповерхову будівлю зводить у селищі Антонівка фінська благодійна організація, яка пропагує екобудівництво.

Обігрівати взимку та охолоджувати влітку будуть за допомогою повітря, а електрикою школу забезпечать сонячні батареї на даху. Після завершення спорудження це буде єдина будівля в Україні, яка повністю збудована за новими технологіями. Будівництво, яке мають намір завершити до нового навчального року, оцінили у 60 млн грн.

"Щодо технічного оснащення цієї будівлі, то воно буде, скажімо, 21 століттям. Тут усі енергозберігальні та альтернативні рішення будуть представлені", - повідомив член правління благодійної організації Валдеко Мікгейм.

На Херсонщині будують школу на сонячних батареях

Двоповерхову будівлю зводить у селищі Антонівка фінська благодійна організація, що пропагує екобудівництво. Обігрівати взимку та охолоджувати влітку будуть за допомогою повітря. Електрикою школу забезпечать сонячні батареї на даху. Коштує будівництво 60 мільйонів гривень. Закінчити його мають до нового навчального року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: