Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ГПУ оголосила підозру екс-міністру оборони часів Януковича

ГПУ оголосила підозру екс-міністру оборони часів Януковича

Серед іншого його підозрюють у держзраді.

Департамент міжнародно-правового співробітництва ГПУ оголосив підозру колишньому міністру оборони України Дмитру Саламатіну.

Прро це повідомила речниця генпрокурора Юрія Луценка Лариса Сарган у Facebook.

Як зазначається, у підозрі йдеться про участь у складі злочинної організації Януковича, заволодінні чужим майном в особливо великих розмірах через зловживання становищем. Також екс-міністра підозрюють у вчиненні держзради в інтересах РФ, підриві обороноздатності, державної та економічної безпеки України – через витіснення України зі світових ринків зброї на користь Росії.

Йдеться зокрема про дискредитацію України під час виконання укладених державними оборонно-промисловими підприємствами контрактів з Іраком на на постачання, ремонт, обслуговування військової техніки на загальну суму понад 560 млн. доларів

У ГПУ вважають, що такі Саламатіна призвели до суттєвого погіршення відносин між Україною і Іраком, що привело до дострокового припинення вказаних контрактів, дало можливість Російській Федерації посилити свої переговорні позиції на цьому ринку як конкурента України.

Як наслідок, від часу зриву Іракських контрактів Україна не уклала жодного аналогічного широкомасштабного контракту у військовій сфері.

На підставі зібраних доказів Саламатіну оголосили підозру за ознаками злочинів, передбачених ч.1 ст.255; ч.4 ст.28, ч.5 ст. 191; ч.4 ст.28, ч.1 ст.111 КК України.

Генпрокурор Ю.Луценко: Департаментом міжнародно-правового співробітництва ГПУ оголошено підозру колишньому Міністру...

Опубліковано Ларисою Сарган Понеділок, 14 січня 2019 р.

Нагадаємо, у вересні 2018-го спецкомісія Ради розповіла, як міністри за безцінь розпродавали українську армію. Навіть в умовах дуже занижених цін їм вдалось продати майна на понад 3 мільярди гривень. Зокрема екс-міністр Дмитро Саламатін продав техніки та озброєння на 250.95 млн грн.

Залиште свій коментар

Вибір редакції