Хворіти не можна, лікуватися Новини компаній

Дата публікації
Перегляди
1019
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Хворіти не можна, лікуватися

Як не захворіти? Як пережити холод без грипу? Як протистояти вірусам? Цими та іншими  питаннями задаються всі, щойно тільки на вулиці знижується температура.

Чому хворіють восени і взимку?

Ви напевно помічали, що в період міжсезоння, а особливо восени і на початку зими, мало не кожен встигає перехворіти грипом і простудними захворюваннями. На це є ряд причин.

По-перше, різка зміна температур впливає на захисні реакції організму. І організм просто не встигає швидко адаптуватися до нового температурного режиму.

По-друге, несприятливий мікроклімат в приміщеннях, де людина проводить левову частку свого часу (офіс, школа, дитячий сад, житлова кімната). Важливо, щоб у просторі циркулювало свіже, вологе повітря, а приміщення періодично добре провітрювалися. Сухе повітря з низьким вмістом кисню пересушує слизові оболонки верхніх дихальних шляхів. У результаті на слизових можуть утворюватися мікротравми. У таких умовах слизові оболонки не здатні виконувати в повній мірі захисну функцію - затримувати хвороботворні мікроорганізми і запобігати інфікуванню на ГРВІ та грип.

І остання причина - поява і поширення нових типів ГРВІ. За даними МОЗ, сезон 2018-2019 ознаменується циркуляцією на території України трьох штамів грипу: A / Michigan (H1N1), A / Singapore (H3N2) і B / Colorado. Але не варто забувати, що, крім грипу, нас будуть атакувати й інші типи ГРВІ, яких налічується більше двох сотень!

Лікування гострих респіраторних вірусних інфекцій

Основні правила лікування ГРВІ та грипу - єдині:

• дотримуватися постільного і питного режиму;

• полоскати горло антисептичними засобами;

• знижувати температуру, якщо вона досягла позначки 38,5 градусів і вище;

• негайно, при перших симптомах хвороби, звернутися до лікаря для постановки діагнозу і призначення противірусної терапії.

Лікарський препарат Іммунофлазід® сироп можна застосовувати на всіх стадіях захворювання на ГРВІ та грип, що дозволяє попередити розвиток ускладнень інфекції. Однак бажано починати лікуватися Імунофлазід з найперших проявів хвороби. Діюча речовина препарату містить флавоноїди, які мають здатність пригнічувати розмноження вірусів ГРВІ і грипу, включно з пандемічними штамами, що забезпечує противірусний ефект.

Сироп Іммунофлазід® підвищує стійкість організму людини до вірусних і бактеріальних інфекцій. Він захищає слизові оболонки верхніх дихальних шляхів, нормалізуючи показники місцевого імунітету. Крім цього, препарат Іммунофлазід® має антиоксидантну активність, зменшує інтоксикацію, сприяє відновленню організму після перенесеної інфекції та адаптації до несприятливих навколишніх умов.

Лікарський препарат Іммунофлазід® може застосовуватися як для лікування, так і для профілактики ГРВІ. Дозволено МОЗ України з першого дня народження.

Перед застосуванням препарату обов'язково проконсультуйтеся з лікарем!

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням препарату необхідно обов’язково ознайомитись з інструкцією та проконсультуватись з лікарем. Р.П. № UA/5510/01/01 від 15.09.2016. Приказ № 973 от 15.09.2016. Виробник: Фармак, ПАТ/Тернофарм, ТОВ для "Екофарм, НПК, ТОВ", Україна.

Дата публікації
Перегляди
1019
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація