Кабмін визначився з остаточними датами введення локдауну - джерела

Кабмін визначився з остаточними датами введення локдауну - джерела

Фото: УНІАН

Жорсткі обмеження почнуть діяти від 24 грудня.

В Кабінеті міністрів погодили дату введення локдауну. Жорсткі обмеження почнуть діяти від 24 грудня і триватимуть до 15 січня.

Цю інформацію ТСН.ua підтвердили кілька народних депутатів у "Слузі народу".

Нагадаємо, сьогодні, 30 листопада керівництво держави зібралося на нараду, аби визначитися, чи потрібно впроваджувати повний локдаун і коли.

За словами речниці президента Юлії Мендель, станом на 18:00, точної дати введення локдауну в Україні ще немає. Керівництво держави продовжує вивчати всі можливі сценарії введення нових обмежень. 

Володимир Зеленський заявив про необхідність визначення реалістичних прогнозів, щоб зрозуміти, чи витримає навантаження медична система та економіка країни. Громадян пообіцяли проінформувати якнайшвидше, аби була можливість підготуватися з точки зору економіки та надання послуг населенню.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що в уряді підтримають бізнес, а Кабмін, за ініціативи президента, вже розробив програми з допомоги ФОПам, збереження робочих місць і компенсації на сплату єдиного соціального внеску. 

Які саме програми підтримки для допомоги бізнесу у зв’язку з посиленням карантину подано до Верховної Ради – у матеріалі ТСН.ua. 

Новорічний локдаун, або як влада планує не допустити третю хвилю коронавірусу

Новорічний локдаун, або як влада планує не допустити третю хвилю коронавірусу

Повʼязані теми:

Наступна публікація