Київщина збунтувалася проти будівництва данського заводу

Дата публікації
Перегляди
2815
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Київщина збунтувалася проти будівництва данського заводу

Яготинці виступили на захист екології від данських інвесторів

Яготин став вже четвертим містом, яке виступило на захист власної екології від хімічних відходів.

На Київщині розгортається справжня екологічна битва, повідомляє ТСН.

У Яготині планують побудувати завод. Місцеві активісти влаштовують протести і вимагають від влади відмовитись від ідеї. Ціна питання складає 100 мільйонів євро інвестицій, які данська компанія готова вкласти в будівництво і хімічні відходи, які можуть потрапити в повітря.

Завод із виробництва так званої кам'яної вати, або будівельного утеплювача, данці збираються побудувати на околиці Яготина, але про небезпеку людям нічого не сказали.

"В атмосферу будуть виділятись феноли і формальдегіди! Це канцерогенні речовини, від яких будуть ракові захворювання… Це накриє ваш Яготин і ви будете жити у цій ямі", - нарікають сусіди яготинців із Баришівки. Той самий завод, спочатку, планували будувати в них, та в Баришівці власну екологію відстояли.

До цього завод планувалося побудувати ще у Броварах та у Бориспільському районі.

Та очільниця Яготина Наталя Дзюба слухати застереження активістів не захотіла, бо офіційно ніхто не скаржився. Вона днями повернулася з Росії і розповіла, що там, у місті Єлабуга, такий самий завод працює без проблем. А у Виборгу, переконує мер, взагалі стоїть посеред міста.

Тим не менш Дзюба запевнила, що поки ще раз, тепер вже разом із депутатами, не відвідають Росії і не вивчать екологічної ситуації, у Яготині нічого не будуватимуть.

У Яготині планують побудувати завод

У Яготині планують побудувати завод

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2815
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація