Компанія "Двері Білорусії" сформувала найбільшу в Україні торгово-сервісну мережу

Якість продукції та послуг від Компанії "Двері Білорусії" перевірена часом.

Торгово-промислова група "Двері Білорусії" сформувала найбільшу в Україні роздрібно-сервісну мережу, яка налічує 135 фірмових салонів, інтернет-магазин, 130 брендованих відділів в точках продажів партнерів компанії, більш 300 монтажних бригад і партнерських будівельних компаній, налагоджену систему продажів, логістики та зворотного зв'язку з виробництвом. Це забезпечує споживачам легкий доступ до товарів і якісного сервісу від ТПГ "Двері Білорусії".

Покупцям потрібні не просто вхідні та міжкімнатні двері в якості товару у порога. Їх цікавлять дверні конструкції, що гармонійно поєднуються з дизайном приміщення, точно і якісно змонтовані, встановлені в конкретні дверні прорізи (в квартирі, будинку, офісі, будь-якому приміщенні) з гарантією правильного функціонування протягом тривалого часу.

Компанія "Двері Білорусії" на перше місце ставить попит, тому сформувала в Україні ефективну клієнт-орієнтовану роздрібну мережу фірмових салонів, забезпечила покупців великим вибором вхідних і міжкімнатних дверей і додатковим асортиментом продукції: міжкімнатними арками, лісоматеріалами, паркетною дошкою, ламінатом. Перелік послуг компанії включає завмер, доставку, установку (монтаж), гарантії якості.

Розроблено і ефективно працює програма співпраці компанії з дизайнерами, архітекторами, будівельними компаніями.

На офіційному сайті компанії "Двері Білорусії" в Україні dveribelorussii.com.ua представлена повна інформація по всьому асортименту товарів і послуг, є можливість розрахунку вартості і формування замовлення на комплекс товарів. Роздрібні ціни на сайті і в салонах-магазинах єдині. Сайт адаптивний, автоматично оптимізується під розміри екранів комп'ютерів і мобільних пристроїв. Сайт пропонує користувачам зручні способи комунікацій для здійснення покупок.

З метою економії часу, грошей і задоволення потребам покупців продавець-консультант фірмового салону "Двері Білорусії" виявляє потреби клиєнта за методикою ХПВ (характеристика, перевага, вигода) і проводить ефективну презентацію тільки тих моделей ( а не всього асортименту продукції), які максимально підходять за можливостями, згідно естетичним перевагам і потребам покупця. Після того, як покупець визначився з моделлю, проводиться вимір на об'єкті, уточнення і розрахунок замовлення, виписується рахунок на оплату. Після оплати продукції в узгоджений час здійснюється доставка товару і професійний монтаж. Компанія уважно ставиться до відгуків покупців про товар і сервіси. Підсумок 10 років роботи — більше 1 мільйона задоволених покупців продукції "Двері Білорусії".

Якість продукції та послуг від Компанії "Двері Білорусії" перевірена часом.

Більш детальну інформацію можна отримати, скориставшись контактними даними: 

+38 (067) 825-36-26

dveribelorussiimain@gmail.com

https://dveribelorussii.com.ua

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: