Лікарська ковбаса "святкує" 80-річчя

Рецептуру ковбаси розробляли для відновлення здоров'я громадян, підірваного громадянською війною та царатом.

Лікарська ковбаса - цьогорічна ювілярка. 80 років тому, 1936-го, вона вперше з'явилася на прилавках. Назва "Лікарська" - не випадкова, рецептуру розробляли для відновлення здоров'я громадян, підірваного громадянською війною та царатом. Спочатку її ледь не прописував лікар, а до складу ковбаси не увійшов перець - як подразнювач шлунка.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Делікатес дитинства тих, кому за 40, розробляли як дієтичний продукт для відновлення здоров'я громадян і рецепт, нібито, затверджував безпосередньо народний комісаріат охорони здоров'я.

Лікарську ковбасу, за якою частина населення досі так ностальгійно зітхає, почали виготовляти лише після закупки технології та обладнання в американців. А загалом лікарська ковбаса - це радянський варіант італійської мартадели.

Більше подробиць, а також як приготувати лікарську ковбасу в домашніх умовах, дивіться в сюжеті Валентини Доброти.

Лікарська ковбаса цьогоріч святкує 80 річницю

1936 року вона вперше з’явилася на прилавках. Назва лікарська не випадкова, рецептуру розробляли для відновлення здоров’я громадян, підірваного громадянською війною та царським деспотизмом. Спочатку її ледь не прописував лікар, а до складу ковбаси не увійшов перець як подразнював шлунка. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: