Медведєв назвав Росію годівницею України

Російський президент закликав використовувати кращий досвід Радянського Союзу.

Президент Російської Федерації Дмитро Медведєв заявляє, що Росія продовжує "годувати" Україну й інші країни колишнього Радянського союзу.

Про це він сказав у четвер, 20 жовтня, під час зустрічі з молоддю в будівлі факультету журналістики Московського державного університету.

"Достатньо пригадати, що відбувалося у нашій країні, тоді спільної, наприкінці 80-х років. Я пам'ятаю всі ці розмови про те, що досить годувати Середню Азію, досить годувати Україну, Білорусь, Прибалтику. Ну, і що відбулося? Країна розсипалася на частини. А що, ми їх не годуємо? Годуємо, тільки у завуальованій формі. Все одно наші партнери, вони так чи інакше одержують нашу підтримку. Але економічна потужність нашої країни істотним чином змінилася - вона зменшилася", - сказав Медведєв.

Він зазначив, що у російському суспільстві присутні різні настрої. Зокрема, один із настроїв полягає у простій формулі: "Досить годувати Кавказ". За словами президента РФ, наслідки від таких гасел абсолютно непередбачувані. Медведєв підкреслив, що з такими заявами виступають або не дуже розумні люди, або провокатори.

На його думку, "спроба зараз поділити все на частини - дуже короткозора".

Президент Росії вважає, що для вирішення національних проблем у Росії необхідно використовувати кращий досвід Радянського Союзу, а також найвдаліші приклади світової практики. За його словами, кожен росіянин повинен відчувати себе, перш за все, громадянином Росії і лише потім - представником тієї чи іншої національності, оскільки це питання виживання країни як незалежної держави.

Читайте також:

Україна може отримати дешевий газ вже у 2012 році

Товарообіг України та Росії досяг історичного максимуму

Зона вільної торгівлі з СНД дасть Україні більше мільярда доларів

Росіяни не вважають Україну "закордоном"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: