Медведєв назвав Росію годівницею України

Медведєв назвав Росію годівницею України

Медведєв назвав Росію годівницею України

Російський президент закликав використовувати кращий досвід Радянського Союзу.

Президент Російської Федерації Дмитро Медведєв заявляє, що Росія продовжує "годувати" Україну й інші країни колишнього Радянського союзу.

Про це він сказав у четвер, 20 жовтня, під час зустрічі з молоддю в будівлі факультету журналістики Московського державного університету.

"Достатньо пригадати, що відбувалося у нашій країні, тоді спільної, наприкінці 80-х років. Я пам'ятаю всі ці розмови про те, що досить годувати Середню Азію, досить годувати Україну, Білорусь, Прибалтику. Ну, і що відбулося? Країна розсипалася на частини. А що, ми їх не годуємо? Годуємо, тільки у завуальованій формі. Все одно наші партнери, вони так чи інакше одержують нашу підтримку. Але економічна потужність нашої країни істотним чином змінилася - вона зменшилася", - сказав Медведєв.

Він зазначив, що у російському суспільстві присутні різні настрої. Зокрема, один із настроїв полягає у простій формулі: "Досить годувати Кавказ". За словами президента РФ, наслідки від таких гасел абсолютно непередбачувані. Медведєв підкреслив, що з такими заявами виступають або не дуже розумні люди, або провокатори.

На його думку, "спроба зараз поділити все на частини - дуже короткозора".

Президент Росії вважає, що для вирішення національних проблем у Росії необхідно використовувати кращий досвід Радянського Союзу, а також найвдаліші приклади світової практики. За його словами, кожен росіянин повинен відчувати себе, перш за все, громадянином Росії і лише потім - представником тієї чи іншої національності, оскільки це питання виживання країни як незалежної держави.

Читайте також:

Україна може отримати дешевий газ вже у 2012 році

Товарообіг України та Росії досяг історичного максимуму

Зона вільної торгівлі з СНД дасть Україні більше мільярда доларів

Росіяни не вважають Україну "закордоном"

Повʼязані теми:

Наступна публікація