До дня Жовтневої революції у Криму запустять сталінобус

Дата публікації
Перегляди
2272
Поділитись:
WhatsApp
Viber
До дня Жовтневої революції у Криму запустять сталінобус

У Севастополі з'явиться сталінобус / Фото: viklamist.livejournal

7 листопада виповнюється 70 років військовому параду 1941 року на Червоній площі в Москві.

На вулицях міст Росії, а також у Мінську й Севастополі 7 листопада, в день Жовтневої революції, з'являться Автобуси Перемоги із зображенням Йосипа Сталіна.

"У Севастополі ми ведемо переговори з підприємством "Севтролейбус" і рекламною фірмою, яка буде обклеювати транспортний засіб. Якщо раптом із боку влади або керівництва самого підприємства виникнуть заперечення, то ми домовимося з приватними перевізниками й обклеїмо автобус", - поділився планами координатор проекту "Автобус Перемоги" у Севастополі, блогер Борис Рожин.

"Це не важливо - на тролейбусі чи автобусі будуть розміщені плакати. Головне, щоб люди їх побачили і задумалися над тим, що відбувається в країні", - додав він.

"Нам дуже хотілося підключити і Київ, але там є певні складнощі. Ми не певні, що влада пропустить такий автобус", - сказав координатор регіональних запусків проекту "Автобус перемоги" Андрій Блінський.

"У Севастополі в нас є свій оргкомітет, який переважно складається із блогерів-ентузіастів. Ми всі просто громадяни, пов'язані однією ідеєю. У нас навіть організації поки немає, але ми над цим працюємо", — зазначив він.

"Якщо ми дозволимо й надалі переглядати підсумки Другої світової війни, то з переможців перетворимося на окупантів і будемо змушені виплачувати десятки мільйонів доларів "постраждалим" країнам. Історія - неподільна. Наша історична пам'ять, від якої залежить цілісність і саме майбутнє нашої держави, повинна вміщати кожного, хто кував Перемогу: від рядових солдатів до Верховного Головнокомандувача", - повідомляють у своєму прес-релізі організатори акції Автобус Перемоги.

Зазначимо, що 7 листопада виповнюється 70 років військовому параду 1941 року на Червоній площі в Москві.

Читайте також:

Сталіна та Гітлера висували на Нобелівську премію миру

Минолорічне 7 листопада відзначили рекордно коротким мітингом

Понад третина українців вважають Сталіна великим вождем

Французи з англійцями у Криму дали прочухана росіянам

У центрі Києва встановлено портрет Сталіна

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2272
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація