Французи з англійцями у Криму дали прочухана росіянам

Під Севастополем стріляли гармати і билися солдати.

Реконструкція Альмінської битви_1
Комсомольская правда в Украине
У селищі Віліно під Севастополем військово-історичні клуби відтворили першу битву Кримської війни – Альмінську, яка відбулася 20 вересня 1854 року, пише "Комсомольская правда в Украине".

Саме ця битва відкрила багаторічну російсько-турецьку кампанію, в якій на боці Туреччини билися французькі й англійські війська.

Десант союзників висадився на узбережжі і вступив у сутичку з армією Російської імперії, до якої входив і Київський гусарський полк.

Тоді російські війська відступили, і втратили Севастополь. Однак ця перемога в Кримській війні далася противнику великою ціною.

Франція в Кримській війні втратила близько 100 тисяч солдатів, Англія більше 20 тисяч, Італія - ​​понад 10 тисяч бійців.

Втрати турецької армії і зовсім не пораховані. Чимало полягло і підданих Російської імперії - за різними оцінками від 100 до 200 тисяч осіб.

Військова реконструкція була організована музеєм Шереметьєвих спільно з військово-історичними клубами Україні, Франції, Великобританії та Росії. Глядачі змогли перенестися у сурові дні початку Кримської війни, і на власні очі побачити, як то було.

Читайте також:

У Севастополі з'явилися білборди з Миколою II: "Пробач нас, наш государ!"

На День Незалежності України в Криму розгорнули величезний прапор Росії

У Севастополі невідомі залили фарбою прапор України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: