Мер Львова назвав вандалізмом пластикові вікна у центрі

Міський голова Львову порівняв встановлення пластикових вікон в історичних будинках Львову з понівеченням тіла людини.

Мер Львова Андрій Садовий вважає заміну в центрі Львова дерев'яних вікон на пластикові вандалізмом.

"Цифра, якщо говорити про Галицький район Львова, вражаюча: 12 тис. порушень. Тобто це 12 тис. людей, які порушили чинне законодавство і здоровий глузд, які завдали шкоди місту. Коли дивитися на фасад будинку, це все гармонія – колір, вікна. Якщо щось порушити – це як понівечити тіло людини", - сказав Садовий, коментуючи ситуацію із пластиковими вікнами в історичній частині Львова.

Він наголосив, що у центрі Львова ситуацію треба повертати до такої, як це мало б бути в ідеалі.

"Коли мешканці самі готові виправляти помилки, на це виділяє кошти місцевий бюджет і німецький уряд, але коли це грубе порушення всіх норм і повне ігнорування, тоді йде, звичайно, звернення до суду, відбувається примусовий демонтаж і встановлення вікон вже за кошти самих мешканців", - пояснив мер Львова.

І додав, що кінцева мета цього "навести лад, щоб іноземні і українські туристи, які до Львова будуть приїжджати, отримували насолоду, а не показували нам недоліки, які скоріше можна назвати вандалізмом".

Раніше виконавчий комітет Львівської міської ради 11 листопада вніс зміни до рішення "Про впорядкування заміни та встановлення вікон і дверних заповнень фасадів на території історичного ареалу Львова". Відтепер заміна таких вікон і дверей в центральній частині міста можлива тільки у разі, якщо вони не підлягають реставрації.

Читайте також:

Львівський аеропорт назвали на честь Данила Галицького

Колесніков: назвати аеропорт іменем короля - це в дусі часу

Влада Львова обурилась кількома російськими вивісками у місті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: