Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На каналі Paramount Comedy стартує "Теорія великого вибуху" українською

У цей вівторок, 4 вересня, на Paramount Comedy відбудеться прем'єра культового комедійного серіалу "Теорія великого вибуху" українською мовою.

Історія про молодих і талановитих фізиків створена Чаком Лоррі і Біллом Предді. Серіал у 2007 році з'явився на американському телебаченні і одразу підкорив глядачів. За більше ніж 10 років "Теорія великого вибуху" не просто вражає своїх фанатів, але і продовжує дарувати фірмовий гумор у нових серіях проекту.

До української адаптації "Теорії великого вибуху" канал Paramount Comedy поставився ретельно, тому вибір голосів забрав досить тривалий час. В результаті, команда каналу доручила процес озвучування професійній мультимедійній компанії "Так Треба Продакшн".

Наразі адаптовано всі 11 сезонів серіалу. Новий, 12 сезон, згодом також буде адаптовано та показано на Paramount Comedy.

Вже 4 вересня улюблені герої заговорять українською. Із програмою каналу можна ознайомитись на сайті Paramount Comedy – https://paramountcomedy.com.ua/teleprograma

Нагадаємо, напередодні прем’єри  Paramount Comedy провів жартівливий експеримент і запросив ведучих програми "Сніданок з 1+1" на декілька годин спробувати себе у ролі акторів дубляжу, озвучити "Теорію великого вибуху".

Залиште свій коментар

Вибір редакції