На Львівщині крижаний дощ валить навіть бетонні стовпи

Дата публікації
Перегляди
4257
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На Львівщині крижаний дощ валить навіть бетонні стовпи

Половина Львівщини опинилася без світла

Сотні повалених дерев та кілометри обірваних дротів заполонили дороги області.

Крижаний дощ продовжує тероризувати Україну. Серед постраждалих - Львівщина, йдеться в сюжеті ТСН.

Тут понад 200 населених пунктів залишаються без світла, електрики немає у школах, садках і лікарнях.

В аеропорту скасовані всі рейси і не сідають літаки, на обледенілих дорогах - затори. А із залізничного вокзалу зранку вже традиційно не зміг вирушити рейсовий "Хюндай".

Львівський "деревопад"

Крижаного дощу та мокрого снігу не витримують дерева, які завалили дороги і тротуари, а подекуди і пішоходів.

Так, у Львові велетенська обмерзла гілка травмувала двох студентів у парку, поблизу гуртожитків. Дівчина і хлопець дістали незначні забої хребта та голови. Медики надали їм допомогу і відпустили додому. Але так щастить не всім - травмпункти переповнені.

"Якщо в середньому ми приймали 45-55 пацієнтів, то за останні доби це 70-72 пацієнти", - повідомив завідувач львівського травмпункту №2 Олександр Луговий.

Після нещасного випадку у парку розвісили попередження про небезпеку, однак, студентів це не зупиняє, бо це - дорога навпростець.

Еменесівці розпиляли і прибрали із доріг та тротуарів понад 300 дерев. Вони допомагають енергетикам, які вже другу добу працюють у надзвичайному режимі.

Кілометри обірваних дротів

Під вагою криги попадали навіть бетонні стовпи, а обірвані дроти під напругою лежать просто на тротуарах. І так - по всьому Львову, запевняють комунальники.

Через обмерзання ліній електропередач міжнародний пункт пропуску "Рава-Руська" уже другу добу працює на дизель-генераторах. Без світла залишається Сокальська виправна колонія і понад 200 населених пунктів області.

Аварійні служби насамперед намагаються налагодити електропостачання у школи та лікарні. У ста навчальних закладах регіону через негоду розпочали позапланові канікули.

Місцеві депутати постановили закупити 15 генераторів, які мають поправити ситуацію хоча б у школах.

Тим часом подекуди в області працюють пересувні електростанції МНС, які забезпечують електропостачанням лікарні, наприклад, у Сокальському районі, також водозабір у Жовківському районі.

Крижаний дощ продовжує тероризувати Україну

Крижаний дощ продовжує тероризувати Україну

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4257
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація