Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Прикарпатті у школярки на уроці хімії спалахнуло волосся

Дівчина з опіками лежатиме в лікарні два тижні.

Ледве не завершився каліцтвом урок хімії для 7-класниці Ліснотарновицького навчально-виховного комплексу на Прикарпатті. У дівчини під час одного з експериментів спалахнуло волосся, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Досліди з розподілу речовин над спиртівкою учні проводили не у спеціалізованому кабінеті хімії, бо те приміщення не встигли провітрити після попереднього уроку. Один із найпростіших експериментів обернувся неочікуваними наслідками. "Дитина нахилилася над спиртівкою. В неї гарне пишне волосся, розпущене. Зайнялося волосся", - пояснив директор НВК Василь Івасик. Як наслідок, 12-річна дитина дістала опіки обличчя, шиї та рук – її в стані середньої тяжкості доправили до обласної клінічної лікарні. "Опік не є глибокий. Десь два тижні вона повинна у нас пролікуватися", - пояснив медик Петро Гунчак.

ВідеоНа Прикарпатті під час експерименту на уроці хімії у 12-річної дівчинки зайнялось волосся

У школі запевняють, що вчителька хімії з 14-річним стажем роботи про техніку безпеки учнів попередила, а коли волосся дівчинки загорілося, кинулася її рятувати – накрила власним тілом. Те, що сталося, називають нещасним випадком, хоча не приховують, що навіть елементарного захисту на уроці хімії діти не мають. "Якщо взяти всі умови для проведення експерименту – повинні бути халати, шапочки. Але в міру того, що ми маємо, чим забезпечена наша освіта... Без халатів і шапочок", - констатував директор. З його слів, учителька в стані шоку та розмовляти ні з ким не хоче.

Поліція вже відкрила кримінальне провадження та підозрює, що педагоги знехтували належним виконанням своїх професійних обов’язків щодо збереження життя та здоров’я дітей. "Буде в ході досудового слідства визначено ступінь вини: чи це вчитель винен, чи дитина отримала тілесні ушкодження з необережності. Заяви матері до нас щодо претензій до вчителя з приводу отримання тілесних ушкоджень наразі немає", - розповіла начальник відділу ювенальної превенції обласної поліції Алла Бойчук. Мати школярки спілкуватися з журналістами не захотіла, а от директор школи запланував загальні батьківські збори – там він проситиме, щоби батьки більше звертали увагу на те, як діти чепуряться до школи, зокрема, щоб заплітали довге волосся.

Кореспондент ТСН Алла Пасс

Залиште свій коментар

Вибір редакції