На Рівненщині пустує ціла школа через бойкот батьків учнів

Дорослі переживають, що школа завалиться.

У них не було ані першого дзвоника, ані жодного уроку. Понад дві сотні дітей на Рівненщині не пускають до школи батьки. Адже бояться, що їхні діти опиняться під завалами закладу. Бо ж будівля школи аварійна, її зводили ще 1937 року, йдеться в ТСН.16.45.

Коридорами дерев'яної школи в селі Озерці нині крокують лише вчителі. А школярі до школи і не збираються, хоча вже і хочуть на навчання. От як у багатодітній сім'ї Макарчуків.

"Немає гарантій, що там щось не обвалиться. Діти гримають дверима, там буває відпадають шматки глини", - каже мама учениця.

Учителі та директор попри те, що стверджують, що учні мають здобувати освіту, батьків підтримують. Кажуть, у самих діти ходять у цю школу, яку звели ще 1937 року. У селі кажуть, роками їм обіцяли будівництво нової школи. І торік навіть почали зводити.

ВідеоНа Рівненщині батьки не пускають дітей до школи, бо вона може завалитися

"Там виявився недобросовісний підрядник. Пообіцяв, що збудує трошки більше ніж за 20 мільйонів і відповідно свої зобов'язання виконати не міг і почав халтурно себе поводити", - каже начальник Рівненського обласного управління освіти Григорій Таргонський.

Тож невдовзі будівництво зупинилось. А батькам урвався терпець. В управлінні освіти кажуть, неприпустимо, що діти не навчаються. Визнають, потреба в новій школі і справді є, та водночас переконані і стара ще встоїть. Або ж пропонують шукати альтернативу.

"Можливо в приміщенні сільського клубу чи якісь там будинки в яких можна організувати навчальні класи", - каже начальник Рівненського обласного управління освіти Григорій Таргонський.

Після страйку батьків обласна влада все ж виділила частину грошей на продовження будівництва. Однак діти до школи так і не пішли, батьки кажуть, пустять їх на уроки лише коли побачать, що роботи дійсно розпочалися.

Залиште свій коментар