Смертельна місія. Росія втратила уже восьмого дипломата за рік

Помер глава торгового представництва РФ у Нідерландах Олександр Черевко.

У Нідерландах помер очільник торгового представництва Росії Олександр Черевко.

Про це повідомляє "Эхо Москвы".

Причину смерті дипломата не розголошують. Відомо, що на початку серпня він потрапив до лікарні. Під час лікування його стан значно погіршився, а кілька днів тому чоловіка перевели до палати інтенсивної терапії, де підключили до апарату життєзабезпечення.

Вчора дипломата спецрейсом МНC Росії доправили в Москву, оскільки закордонні спеціалісти повідомили російську владу про безперспективність боротьби за життя Черевка. Своєю чергою, російським лікарям не вдалося його врятувати.

Похорон Олександра Черевка відбудеться у Томську.

Чоловік став восьмим російським дипломатом, що помер з кінця минулого року. Так, у грудні 2016 від пострілу загинув посол РФ в Туреччині Андрій Карлов, а в лютому цього року не стало представника Росії в ООН Віталія Чуркіна. На початку року у власній квартирі в Афінах знайшли мертвим російського консула Андрія Маланіна. Правоохоронцям довелося виламувати двері його помешкання, аби потрапити всередину. У травні на острові Пхукет у Таїланді розбився в ДТП заступник почесного консула Росії в таїландських провінціях Пхукет, Крабі та Панг-Нга Санті Удомкіратак. 50-річний чоловік заснув за кермом. А 23 серпня цього року в Судані помер посол Росії Міргаяс Ширінський. Дипломата виявили з ознаками гострого серцевого нападу.

ВідеоУ Москві з військовими почестями поховали Віталія Чуркіна

Залиште свій коментар