Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Сумщині невідомі розгромили зал гральних автоматів

Особи невідомих у масках поки не встановили.

На Сумщині у Глухові вночі невідомі увірвалися до зали гральних автоматів і розгромили вщент, йдеться в ТСН.12.00.

Двоє чоловіків у масках влетіли до приміщення і почали молотками трощити комп'ютери. Жінку-оператора, яка на той час була у приміщенні, не чіпали, і навіть заспокоїли, що до неї претензій не мають, а виступають проти азартних ігор.

Представилися батьками дітей, що програють у гральні автомати усі гроші і звинуватили місцеву поліцію, що нібито покриває незаконний бізнес, про це правоохоронцям повідомила жінка-оператор.

Те. що мають будь-який стосунок до зали гральних автоматів, в поліції категорично заперечують. Особи невідомих у масках, кажуть, поки не встановили.

ВідеоНа Сумщині влаштували погром у залі гральних автоматів

Невідомі увірвалися у нього і розгромили вщент. Двоє чоловіків у масках влетіли до приміщення і почали молотками трощити комп'ютери. Жінку-оператора, яка на той час була у приміщенні, не чіпали. Навпаки, заспокоїли, що до неї претензій не мають, а виступають проти азартних ігор.    

На Сумщині влаштували погром у залі гральних автоматів

«Увірвавшись до закладу вони розбили 16 моніторів та 4 клавіатури. Наразі їхні особи встановлюються. Задля з'ясування усіх обставин події наразі вилучена уся документація закладу, а також записи з камер відеоспостережень. Звинувачення у начебто кришуванні ігорного бізнесу правоохоронцями є безпідставні», - запевняє керівник відділу комунікації ГУНП в Сумській області Ельвіра Біганова.

Залиште свій коментар

Вибір редакції