На Закарпатті заарештували дітей, які вбили власну матір

Обох неповнолітніх направили на судово-психіатричну експертизу.

У Хусті на Закарпатті оголосили про підозру та обрали запобіжний захід – тримання під вартою дітям, які вбили власну 42-річну матір.

Про це повідомляє поліція області.

Зокрема, 19 лютого о 3 годині ночі 15-річна дівчина та її 18-річний брат вбили матір, загорнули її тіло у покривало та майже три кілометри несли до річки на окраїні міста.

До поліції із заявою про зникнення звернувася чоловік жінки, він повернувся з роботи і його насторожило, щоо її  немає вдома у вихідний день.

Двоє неповнолітніх дітей поводилися підозріло.

Поліції вони пояснили вбивство тим, що мати погрожувала заявити до правоохоронних органів про низку злочинів, які вони вчинили.

Сусіди родини стверджують, що ознак неблагополучності у родини не помічали. Навпаки, кажуть, що сім'я була дуже хороша, а діти - ввічливі.

Класна керівник 15-річної дівчини вважає свою ученицю спокійною дитиною, яка ні з ким у класі не конфліктувала та вчилася в міру своїх можливостей.

Тримати під вартою молодих вбивць будуть до 20 квітня.

Нагадаємо, у елітному передмісті Києва у власному будинку вбили банківського робітника. Як розповіла сусідка вбитого, начебто вночі до будинку вдерлися невідомі які зв'язали та побили господаря і вимагали цінності. Після того, як чоловік відмовився віддавати цінні речі, його вбили і обчистили будинок. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Проблеми підлітків
Наступна публікація