Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Майже кожен працівник патрульної служби має вищу освіту.

У Тернополі склали присягу на вірність народу України 209 патрульних поліцейських. Про це повідомив на своїй сторінці в соцмережі Facebook міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Він розповів, що заявки на роботу в новій поліції Тернополя подали 4,9 тис. чоловік. Конкурс складав 24 людини на місце.

Після тестів, комісій і жорсткого відбору кандидати пройшли 10 тижнів інтенсивної підготовки і тренінгів на базі Львівського університету внутрішніх справ у кращих викладачів та тренерів України з країн-партнерів.

"Кожен четвертий у формі патрульного поліцейського на вулицях Тернополя - дівчина. Понад 80%, тобто майже кожен у формі патрульного поліцейського, - з вищою освітою. 24 учасники бойових дій. Ми постаралися, щоб у кожному підрозділі були молоді ветерани, які пройшли війну і знають ціну життя та вірності присязі", - наголосив Аваков.

До роботи поліцейські Тернополя приступають уже цього вечора.

Як повідомлялося, 5 березня нова поліція почала свою роботу в Полтаві. Тамтешній перший загін патрульної служби налічує 245 осіб. 

 

Тернопіль, Театральний майдан, субота. Вітер, похмуро, але в нас свято! 209 патрульних поліцейських Тернополя склали п...

Опубліковано Арсеном Аваковим 12 березень 2016 р.

Залиште свій коментар

Вибір редакції