NOVUS: "Маленькі серця мають отримати шанс на велике життя" Новини компаній

Дата публікації
Перегляди
184
NOVUS: "Маленькі серця мають отримати шанс на велике життя"

Мережа супермаркетів NOVUS стала офіційним партнером проекту "Велике маленьке серце" благодійного фонду "Твоя опора". Збір коштів направлений на кардіохірургічні операції та лікування дітей з вродженими вадами серця у Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова.

"Незабаром кожен клієнт мережі зможе стати частиною великої справи - подарувати шанс на життя. Ми свідомо ставимося до проєкту і розуміємо важливість його підтримки. Коли мова йде про життя дітей і можливість їхнього порятунку - ми не можемо бути осторонь, тому із великою надією долучились до ініціативи. Ми переконані, маленькі серця мають отримати шанс на велике життя", - коментують у NOVUS.

Чому NOVUS вирішив долучитися?

Невтішна статистика показує, що в Україні щороку народжується від 2900 до 3500 дітей з вродженими вадами серця. Без надання хірургічної допомоги помирають 91% дітей зі складними вродженими вадами серця. Утім, якщо таким дітям надати вчасно допомогу – 99,9% прооперованих дітей будуть жити. Якість їхнього життя не відрізняється від інших людей, і вони мають реальний шанс на збереження повноцінного майбутнього, якщо якомога більше людей братимуть участь у зборі коштів. Новус є зручним простором для заохочення населення до ініціативи, адже щодня магазини відвідує близько 200 000 людей, і ця цифра зростатиме, адже кількість магазинів збільшується щомісяця.

Чому так важливо допомогти?

Ключ до порятунку – своєчасна операція, приблизна вартість якої 100 тисяч гривень і  її потрібно проводити якомога швидше. Кожні 5-10 гривень є важливим внеском. Глобальна мета проєкту фонду – врятувати 360 дитячих сердець, зібравши 36 мільйонів гривень.

Як допомогти?

На касі в будь-якому магазині NOVUS можна придбати наліпку із зображенням серця за 5 гривень і магніт з аналогічною символікою за 20 гривень. Придбавши, наприклад, магніт ви можете поділитись світлиною у соцмережах. Так ваші друзі дізнаються про важливий проєкт і про те, наскільки легко зробити свій внесок, аби серце дитини продовжувало битися.

Куди підуть гроші?

Гроші будуть направлені на проведення  складних кардіохірургічних операцій та лікування дітей в Інституті серця М.М. Амосова, реабілітацію, дорогі медикаменти, витратні матеріали для кожної дитини, а також ранню діагностику вад серця у плоду і немовлят та, звичайно, оновлення і ремонт медичного обладнання. 

Де можна побачити звіт?

Звіти оновлятимуться щоквартально. За цим посиланням кожен зможе побачити куди і скільки було перераховано грошей за допомогою небайдужих клієнтів Новус www.heart.novus.ua

Дата публікації
Перегляди
184
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Email
Наступна публікація