Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Обстріляного банкіра могли переплутати з сільським головою

Тікаючи після обстрілу автомобіля банкіра, автоматчики розстріляли випадкового свідка.

Під Києвом обстріляли авто заступника керівника одного зі столичних банків. Двоє людей поранені - це водій бізнесмена і охоронець місцевої крамниці, який опинився поруч.

Як повідомляє ТСН, всі троє на часі знаходяться у шпиталі. В найважчому стані охоронець - у реанімації. Сам банкір відбувся саднами.

У міліції розповіли, що з автоматів стріляли двоє. Тікаючи, натрапили на охоронця місцевого магазину. Вирішили позбутися свідка.

Місцеві жителі певні, що насправді розстріляти хотіли сільського голову Юрія Денисенка. Його будинок - саме навпроти банкірового, машини в них також схожі. А надто, був прецедент - замах на голову стався у лютому минулого року після зборів села.

Однак у міліції таку версію поки що не розглядають. "Ми зараз це пов'язуємо можливо із професійною діяльністю... Є різні версії, які ми зараз відпрацьовуємо, щоб розкрити цей злочин", - розповів речник УМВС Київської області Микола Жукович.

У банку, де працює потерпілий, від коментарів відмовилися. Поза камерою підтвердили, що постраждалий обіймає високу посаду, але з версією міліції не погодилися. Запевняють, що конфліктів ні з ким не мали.

"Дорогу ми нікому не переходили... до сьогоднішнього дня ніхто нікому нічого. Ні дзвінків, ні погроз, не було. Все спокійно, у штатному режимі", - пояснили у банку.

Тим не менш на часі порушено кримінальну справу за фактом замаху на вбивство.

Відео Збройний напад на банкіра в Києві

Залиште свій коментар

Вибір редакції