Один в полі - воїн: під Дніпром дівчина-ентузіастка прибирає у дворах

Один в полі - воїн: під Дніпром дівчина-ентузіастка прибирає у дворах

Жителька Вільногірська наводить чистоту не лише біля свого будинку, а й біля інших.

У Вільногірську Дніпропетровської області дівчинка-ентузіастка прибирає у дворах. Вона збирає побутове сміття, розкидане на прибудинкових територіях.

Про це повідомляють у телеграм-каналі Дніпро обласний.

Відео, де самотня дівчина збирає сміття виклали у Мережі. Користувачі підтримали та схвалили дії дівчини.

"Ні! Я-ні працівник ЖКГ. Ні! Мені за це не платять. Ні! Це не моє покликання. Ні! Мені не ліньки прибрати ваше сміття. Ні! Я не потребую вашого схвалення. Просто не звикла стояти осторонь, коли проблема така очевидна", — прокоментувала свою діяльність дівчина.

Ентузіастка не показує свого обличчя у фейсбук, але в себе на сторінці викладає результати своєї роботи - прибрані двори та дитячі майданчики.

"Для того, щоб зробити добру справу, не обов'язково жити у Вільногірську. Я думаю, що проблема сміття є в кожному місті. Наш будинок - це не якийсь певний город. Наш будинок - це планета Земля!", - написала дівчина.

Вона додала, що хоче, щоб люди навчилися прибирати і берегти чистоту.

"Відкрий очі! Встань з дивану! Підніми пакет, який кинув твій сусід. Не треба чекати, поки він змінить свої погляди на екологію. Будь доброю людиною для себе самого, а не для суспільства. Один в полі — теж воїн!”, — закликала дівчина.

Дівчина розповіла, що десятки людей прокоментували публікацію і поставили вподобайки, але приєднатися до такого процесу бажання висловили одиниці.

Нагадаємо, що чоловік протримався 14 годин у Тихому океані, чіпляючись за морське сміття.

Звалище медичного сміття поблизу Львова не прибирають уже 5 місяців

Звалище медичного сміття поблизу Львова не прибирають уже 5 місяців

 

Наступна публікація