Українець десять років переховувався в Молдові після вбивства

Дата публікації
Перегляди
2462
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Українець десять років переховувався в Молдові після вбивства

Нині підозрюваний шкодує, що так довго переховувався

Кара за злочин невідворотна, навіть за 10-ть років.

У Полтавській області правоохоронці заарештували чоловіка, якого обвинувачують у вбивстві. Він 10 років переховувався від правосуддя в Молдові, але нещодавно його знайшли та екстрадували до України, повідомляє ТСН. Нині обвинувачуваний очікує на вирок суду в Полтавському СІЗО.

Чоловік жив у страху та постійно уявляв момент, коли його затримають. Десять років переховування в Молдові були нестерпними, пояснює підозрюваний у вбивстві.

"Я все одно чекав цей момент, я, як бачу, що якийсь міліціонер, я вже трушусь", - зізнається підозрюваний у вбивстві.

У січні 2002-го чоловік разом із двома дітьми пішов у гості. Сиділи, випивали, поки святкового настрою не зіпсував іще один гість, який улаштував сварку. Усе відбулося на очах дітей. Дочці затриманого Олені тоді було 8 років. Дівчина пригадує, що батько взявся за сокиру, бо хотів їх захистити.

"Його начали виганять і зачинили двері, - пригадує дівчина. - Ми потім злякалися, а він почав двері вибивати, він вибив двері, а папко взяв сокиру і вдарив його пару раз по спині".

Чоловік 12 разів ударив потерпілого обухом сокири, через що той і помер, кажуть правоохоронці. Підозрюваний одразу втік до родичів у Молдову. Переховувався в різних містах, працював на будівництві. Його, тим часом, оголосили в міждержавний розшук. Але знайти вдалося лише тепер.

"Нами було направлено дуже багато документів, орієнтувань різних, і завдяки діям співробітників муніципальної поліції держави Молдова він був затриманий і протягом двох-трьох місяців шляхом екстрадиції він був доставлений на територію України", - каже керівник Миргородського міського відділу міліції Максим Плаховський.

Нині підозрюваний у вбивстві у Полтавському СІЗО. Свою вину визнав. Каже, шкодує, що так довго переховувався від правоохоронців та не бачив сім'ї.

40-річному підозрюваному вже висунули обвинувачення. Справу готують до суду. Правоохоронці кажуть, убивство строку давності не має, тож кара - невідворотна. Підозрюваному загрожує до 15 років позбавлення волі.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2462
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація