Попов просить розв'язати йому руки для боротьби із забудовниками

Голова КМДА пропонує президенту розширити повноваження адміністрації.

Київ просить Президента України Віктора Януковича підтримати розроблений містом спільно з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства проект змін до діючого законодавства, які враховують особливості Києва як столиці України.

Про це заявив голова КМДА Олександр Попов за підсумками засідання Громадської гуманітарної ради під головуванням Президента.

За словами голови КМДА, у рамках існуючих повноважень міська держадміністрація проводить активну роботу зі збереження історичного вигляду міста, припинення незаконних дій забудовників. Однак чинне законодавство фактично усуває міську владу від участі у процесах будівництва, що обмежує можливості попереджати такі дії.

Підготовлені зміни стосуються врегулювання особливостей видачі технічних умов, відрахувань на розвиток соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, а також участі у погодженні проектної документації та введенні в експлуатацію об'єктів на території міста.

На переконання Попова, ухвалення цього пакета рішень надасть міській владі та громаді столиці достатні важелі для ефективного захисту інтересів Києва.

Нагадаємо, нолова Київської міської державної адміністрації пообіцяв найближчим часом з'ясувати деталі спроби захоплення приміщення видавництва "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА" і хорової капели ім. Ревуцького і покарати винних у руйнуванні пам'ятки історії й архітектури.

Читайте також:

У Києві 35-поверховий елітний комплекс будують прямо під мостом

Генплан Києва від Попова назвали аферою, яка знищить парки і острови

Історичний Київ спотворюють незаконними висотками

Попов піде на вибори мера, бо дуже амбітний

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: