Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пробило долоню наскрізь: у Борисполі з арбалету підстрелили чиновницю

Злодія шукає поліція.

У Борисполі біля дитячого майданчика постраждала працівниця місцевого управління освіти Ніна Ковадло. Про це в соцмережах повідомив секретар міської ради Ярослав Годунок.

Всі запитуєте хто постраждала від стрільби з арбалету, та чи потрібна допомога, вияснили - це наш працівник управління...

Опубліковано Ярославом Годунком Середа, 8 січня 2020 р.

За його даними, жінку травмувала стріла, випущена з арбалета. "Стріла пробила долонь руки наскрізь і врізалась в автомобіль", - зауважив автор публікації. Він переконаний, що "могло бути горе", адже сила пострілу була достатньою, щоби при влучанні в тулуб спричинити фатальні наслідки. "Постріл цього нелюда реально міг бути смертельний", - вважає посадовець.

Наразі постраждала перебуває в лікарні, її стан стабільний. Годунок запевняє, що для розшуку злочинця роблять усе можливе. "Постріл з великою ймовірністю був здійснений з будинку навпроти – Володимира Момота, 40. Розпитуємо, шукаємо інформацію про цього гада і арбалет, адже прямо тут знаходиться дитячий майданчик. Аж кров стигне, коли думаєш, що могло статися", - пояснив чиновник.

Відео Четверо копів постраждали під час масової бійки у центрі Києва

Під час патрулювання середмістя до правоохоронців підійшло кілька десятків агресивно налаштованих молодиків. Висловлювалися нецензурно, виникла суперечка. Дійшло до штовханини - обидві сторони скористалися сльозогінним газом, а поліцейські навіть вистрелили у повітря.  

Четверо копів постраждали під час масової бійки у центрі Києва

Залиште свій коментар

Вибір редакції