Проект "Секретні матеріали" вийде в оновленому форматі

За словами шеф-редактора Олександра Дубінського, журналісти змінили підходи і методи досліджень.

З 1 лютого проект "Секретні матеріали" виходитиме у форматі гостро-соціального репортажу на економічні та соціальні теми, які турбують кожного українця.

"Ми змінюємо підходи, і, навіть, методи досліджень, але наша мета в будь-якому випадку залишається незмінною – докопатися до суті, до прихованої правди, та показати шляхи вирішення проблеми. Кожну тему ми будемо розглядати окремо, і не лише шукатимемо винних, а й аналізуватимемо отриману інформацію, надаватимемо рекомендації нашим глядачам, що можуть зіткнутися з цим у житті", - розповів креативний продюсер та шеф-редактор проекту Олександр Дубінський. 

З огляду на те, що в Україні триває інформаційна війна, а інформаційний простір перевантажений, завдання проекту – допомогти глядачам виокремити найважливіші теми і розібратися в них. Чи йдеться про епідемію грипу, підвищення комунальних тарифів, або зміни до законодавства – журналісти "Секретних матеріалів" розберуть ситуацію, перевірять її на собі та на власному прикладі покажуть, як бути.

"Секретні матеріали" тривалістю 20 хвилин виходитимуть в ефірі телеканалу 1+1 з понеділка до четверга одразу після вечірнього випуску ТСН – о 20:15.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: