Суд вирішив зробити експертизу почерків Павличенків

Представники держобвинувачення хочуть порівняти почерк на записці з адресою вбитого судді і почерки батька та сина.

Сьогодні Апеляційний суд Києва ухвалив рішення про проведення судово-почеркознавчої експертизи у справі про вбивство судді Сергія Зубкова, повідомляє кореспондент ТСН.

Провести почеркознавчу експертизу записки з адресою судді, яка була вилучена з квартири Дмитра і Сергія Павличенків, запропонував суд. З пропозицією погодились всі - і обвинувачення, і захист.

"Під час розгляду питання щодо цієї експертизи сторона державного обвинувачення висловилася про необхідність її проведення з метою об'єктивності процесу", – пояснила державний обвинувач у справі Наталія Сьома.

У свою чергу Дмитро і Сергій Павличенки погодилися надати зразки свого почерку.

Окремо Сьома наголосила, що публікація у пресі фото вбитого судді Зубкова та інших документів з матеріалів кримінальної справи – це тиск на суд.

"З цього приводу проводиться перевірка, за результатами якої буде вирішено питання щодо відповідальності винних осіб", - сказала держобвинувач, додавши, що джерелом витоку можуть бути лише ті, хто має доступ до матеріалів справи – або правоохоронці, або захисники Павличенків.

Наступне засідання у справі про вбивство судді призначено на 12 березня. Сьогодні до будівлі Апеляційного суду на Солом'янській площі підтримати Павличенків прийшли близько сотні людей, деякі з них запалювали фаєри. Проте ніяких конфліктів під судом не виникло, акція підтримки пройшла мирно.

Повʼязані теми:

Наступна публікація