Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російські діячі культури підтримали акцію #SaveOlegSentsov

Вони зачитали його автобіографічне оповідання "Собака".

Відомі російські діячі культури Андрій Звягінцев, Лія Ахеджакова та Світлана Каминіна підтримали українського політв’язня Олега Сенцова.

Вони зачитали на камеру один із його творів – автобіографічне оповідання "Собака", в якому він розповідає про похорон власного пса, передає "Дождь".

Таким чином вони доєднались до світової акції #SaveOlegSentsov, під час якої відомі діячі та прості люди закликали Росію звільнити українського режисера Олега Сенцова. Акція тривала 1 і 2 червня.

Нагадаємо, 25 серпня 2016 року українського режисера Олега Сенцова засудили загалом до 20 років ув'язнення у колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до здійснення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. Олександра Кольченка  було засуджено до 10 років позбавлення волі у колонії суворого режиму. 

14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ. Згодом ув’язненому Сенцову розпочали проводити підтримувальну терапію. Його сестра вважає це ознакою того, що справи зі здоров’ям Олега кепські. Такого ж висновку дійшли в експертній раді лікарів Європейської клініки лікування печінки "Регенерація". Повідомляється, що у нього вже почали випадати зуби.

ВідеоПродовження голодування: політв'язню Сенцову вводять літр глюкози щодня

За твердженням росіян, глюкоза - це так звана "підтримувальна терапія". За їхніми поясненнями, український режисер пішов на це з доброї волі. Чи правда це, має сказати його сестра, з якою українець може побачитись уже завтра. Сенцов продовжує голодування, вимагаючи звільнити всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ.

Продовження голодування: політв'язню Сенцову вводять літр глюкози щодня

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції