Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна закликала австрійські ЗМІ "підняти питання Сенцова" під час візиту Путіна до Відня

Сенцов голодує вже понад два тижні.

Посольство України в Австрії звернулося до місцевих медіа напередодні візиту російського президента Володимира  Путіна із закликом "підняти питання Сенцова".

Про це повідомив український посол в Австрії Олександр Щерба у Facebook.

Сьогодні австрійські медіа отримали наступне звернення Посольства напередодні візиту Путіна до Австрії. ЄВРОПА МАЛА Б...

Опубліковано Alexander Scherba 3 червня 2018 р.

За його словами, австрійські медіа отримали звернення посольства.

У зверненні підкреслюється, що Сенцов голодує понад 2 тижні.

Фотогалерея Сестра Савченко у вишиванці прийшла до суду підтримати Сенцова (3 фото)

"Справа Сенцова – гарна можливість для Австрії виявити себе справжнім політичним посередником та гуманістичною європейською державою, яка готова вступитись за одне окреме життя. Запланований на 5 червня візит Путіна до Відня, напевне, дасть таку нагоду", – йдеться у зверненні.

ВідеоПродовження голодування: політв'язню Сенцову вводять літр глюкози щодня

За твердженням росіян, глюкоза - це так звана "підтримувальна терапія". За їхніми поясненнями, український режисер пішов на це з доброї волі. Чи правда це, має сказати його сестра, з якою українець може побачитись уже завтра. Сенцов продовжує голодування, вимагаючи звільнити всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ.

Продовження голодування: політв'язню Сенцову вводять літр глюкози щодня

Нагадаємо, 25 серпня 2016 року українського режисера Олега Сенцова засудили загалом до 20 років ув'язнення у колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до здійснення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. Олександра Кольченка  було засуджено до 10 років позбавлення волі у колонії суворого режиму. 

14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ. У свою чергу Кольченко оголосив голодування з метою домогтися звільнення з ув’язнення Сенцова.

Залиште свій коментар

Вибір редакції