Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Справедливість без політики: мітингарі у Тбілісі вимагають відставки прем’єр-міністра

Між поліцією та протестувальниками сталися сутички, але нікого не заарештували.

Сотні людей з національними прапорами зібралися у неділю, 3 червня, у центральній частині Тбілісі на підтримку батька 16-річного Давида Саралідзе, який разом зі своїм однолітком Леваном Дадунашвілі став жертвою масової бійки підлітків у грудні 2017 року на вулиці Хорава в Тбілісі. Вони вимагають відставки уряду Грузії.

За наказом лідера протесту, натовп почав просуватися на проспект Руставелі - головну магістраль міста і зрештою заблокував вулицю, повідомляє Радіо Свобода.

Між поліцією та протестувальниками сталися сутички, але нікого не заарештували.

Лідер протестного руху Заза Саралідзе закликав «усі політичні партії» Грузії приєднатися до демонстрацій, а також повідомив про намір зустрітися з прем’єр-міністром 4 червня.

Окрім того, у Тбілісі відбувся окремий мітинг за участю, серед інших, студентства, з вимогою «справедливості без політики».

За повідомленнями ЗМІ, акції співчуття вимогам Саралідзе відбулися останніми днями ще в кількох містах країни.

ВідеоСвист та пляшки в повітрі: Тбілісі сколихнули масові антиурядові протести

Тисячі людей зібралися з вимогою відставки уряду після оголошення вироку щодо справи про вбивство 2 підлітків. Минулого року 16-літні хлопці стали жертвами кривавої різанини через суперечку. Суд одного із обвинувачуваних виправдав, іншому перекваліфікували справу з умисного убивства на спробу вбивства. Протестувальники вимагають покарати винних. Головний прокурор Грузії вже подав у відставку. 

Свист та пляшки в повітрі: Тбілісі сколихнули масові антиурядові протести

Раніше під час протестів у Тбілісі до учасників акції вийшов міністр МВС

Залиште свій коментар

Вибір редакції