Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Під час протестів у Тбілісі до учасників акції вийшов міністр МВС

Акція триватиме у безперервному режимі, поки не будуть проведені реформи.

У Тбілісі поновилися протести про дій поліції, яка влаштувала рейди по нічних клубах Тбілісі в ніч проти 12 травня.

Про це повідомляє "Эхо Кавказа".

Представники кількох ультранаціоналістичних рухів, незадоволені мітингами громадського руху «Білий шум», спробували пройти до будівлі парламенту в Тбілісі і влаштувати контракцію. Марш був зупинений поліцією.

Фотогалерея У столиці Вірменії поновилися протести (7 фото)

Прем'єр-міністр Грузії Георгій Квірікашвілі провів надзвичайний брифінг, в ході якого закликав усі сторони до єдності, а правоохоронні органи - до посилення заходів безпеки.

Виступ прем'єр-міністра викликав невдоволення учасників акції біля будівлі парламенту. Як заявив один з її організаторів Бека Цікарішвілі, виступ Квірікашвілі неадекватний. За його словами, акція триватиме у безперервному режимі, до тих пір, поки не будуть проведені реформи і їх вимоги не будуть задоволені.

Пізніше з’явилася інформація про те, що міністр внутрішніх справ Георгій Гахарія зустрічається з організаторами акції «Білого шуму». Зустріч проходила в будівлі парламенту. За наявною інформацією, на ній були присутні Бека Цікарішвілі і Вахушті Менабде.

Близько половини першого ночі Георгій Гахарія вийшов до протестуючих біля будівлі парламенту в Тбілісі і вибачився. Про це повідомили очевидці подій соцмережах.

ВідеоУ Тбілісі сотні людей вийшли на протести через силові рейди поліції у нічних клубах

Поліція вночі увірвалася у два популярні столичні клуби, аби спіймати наркоторговців. Активісти звинувачують поліцейських у зловживанні силою, і тепер вимагають відставки прем'єра та міністра МВД. 

У Тбілісі сотні людей вийшли на протести через силові рейди поліції у нічних клубах

Нагадаємо, в Тбілісі сотні людей вийшли на протести через силові рейди поліції в нічних клубах. Поліція вдерлася вночі в два популярних клуби, щоб зловити наркоторговців. Активісти звинувачують поліцейських у зловживанні силою і вимагають відставки прем'єра і міністра МВС.

Залиште свій коментар

Вибір редакції