Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Павлик сподівається на вашу небайдужість

Дитині потрібна посилена реабілітація.

Батьки Павлика 10 років чекали вагітності, тож мама хлопчика дуже берегла себе після тесту, який підтвердив радісну звістку, а на 30 тижні відкрилася кровотеча, відшарування плаценти.

"Несвоєчасно надана допомога лікарів стала вирішальною в подальшому стані Павлуші. Важка гіпоксія, крововилив в шлуночки 3 ст., відмова внутрішніх органів і як наслідок кома ... Реаніматологи попередили, що треба готуватися до гіршого, але ми наполегливо вірили в свого малюка і молилися. І Павлик всіх здивував, рівно через місяць після свого народження, мій малюк вийшов з коми, з часом, почав їсти і найголовніше - самостійно дихати", - розповідає мама Павла.

Батьків попередили, які наслідки може мати такий стан дитини, тож вони активно взялися за лікування дитини. Та у 6 місяців у малюка почалися судоми, в рік - діагностували ДЦП. Батьки не опускають рук і роблять все можливе, щоб поставити сина на ноги. Та їм катастрофічно не вистачає коштів.

"За минулі роки наша сім'я вичерпала всі ресурси, більшість препаратів доводиться купувати самостійно, в тому числі і протисудомні. Продавати більше нічого! Позичати немає у кого! Ми дуже розраховуємо, що не залишимося один на один з бідою! Допоможіть подарувати дитинство моїй дитині", - просить мама Павла.

Реквізити для допомоги:

Карта Приватбанк:

4149 4991 0761 2648

Дерюга Інга В'ячеславівна

https://vk.com/club144369058

Залиште свій коментар

Вибір редакції