Павлик сподівається на вашу небайдужість

Дитині потрібна посилена реабілітація.

Батьки Павлика 10 років чекали вагітності, тож мама хлопчика дуже берегла себе після тесту, який підтвердив радісну звістку, а на 30 тижні відкрилася кровотеча, відшарування плаценти.

"Несвоєчасно надана допомога лікарів стала вирішальною в подальшому стані Павлуші. Важка гіпоксія, крововилив в шлуночки 3 ст., відмова внутрішніх органів і як наслідок кома ... Реаніматологи попередили, що треба готуватися до гіршого, але ми наполегливо вірили в свого малюка і молилися. І Павлик всіх здивував, рівно через місяць після свого народження, мій малюк вийшов з коми, з часом, почав їсти і найголовніше - самостійно дихати", - розповідає мама Павла.

Батьків попередили, які наслідки може мати такий стан дитини, тож вони активно взялися за лікування дитини. Та у 6 місяців у малюка почалися судоми, в рік - діагностували ДЦП. Батьки не опускають рук і роблять все можливе, щоб поставити сина на ноги. Та їм катастрофічно не вистачає коштів.

"За минулі роки наша сім'я вичерпала всі ресурси, більшість препаратів доводиться купувати самостійно, в тому числі і протисудомні. Продавати більше нічого! Позичати немає у кого! Ми дуже розраховуємо, що не залишимося один на один з бідою! Допоможіть подарувати дитинство моїй дитині", - просить мама Павла.

Реквізити для допомоги:

Карта Приватбанк:

4149 4991 0761 2648

Дерюга Інга В'ячеславівна

https://vk.com/club144369058

Залиште свій коментар