Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У країнах Балтії стартували масштабні навчання НАТО

Маневри НАТО Saber Strike проводяться регулярно з 2010 року.

Військові навчання Північноатлантичного альянсу (НАТО) Saber Strike розпочалися в країнах Балтії. Офіційна церемонії відкриття маневрів відбулася в неділю, 3 червня, у Вільнюсі, передає інформагенція AFP. Участь у військових навчаннях візьмуть близько 18 тисяч військовослужбовців із 19 країн - як самих країн-членів НАТО, так і країн-партнерів. Навчання проводитимуться на території Польщі, Латвії, Литви та Естонії, уточнює агенція новин AP. 

Маневри НАТО Saber Strike проводяться регулярно з 2010 року. Цьогоріч вони триватимуть до 15 червня.

Тим часом у НАТО жваво обговорюється можливість подальшого підвищення боєготовності військ Альянсу. Як стало відомо журналістам низки німецьких ЗМІ, наразі триває дискусія про створення сил швидкого реагування числом близько 30 тисяч військовослужбовців. Саме стільки додаткових солдатів, за планами, мають буди готовими впродовж одного місяця бути переміщеними у необхідний регіон у разі виникнення кризової ситуації. Плани пов'язані з загрозами з боку Росії.

Фотогалерея Важка техніка і маскувальне забарвлення: як у Литві пройшли міжнародні навчання НАТО (13 фото)Так само розглядається можливість покращення боєздатності бойових кораблів та літаків військово-повітряних сил. Речниця НАТО наголосила, що йдеться про покращення можливості передислокації вже наявних на сьогодні збройних сил краї-членів Альянсу як у межах Європи, так і в атлантичному просторі, а не створення нового роду військ.

ВідеоУ Румунії розпочалися найбільші навчання НАТО "Шляхетний стрибок"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції