Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Єдиний кандидат від проєвропейських партій переміг на виборах мера Кишинева

Явка на виборах становила 39,12% виборців.

Єдиний кандидат від проєвропейських правих партій «Платформа «Гідність і правда», «Дія та солідарність» і Ліберально-демократичної партії Андрій Настазе переміг на виборах мера молдавської столиці Кишинева.

Згідно з оприлюдненими Центральною виборчою комісією даними, після обробки 99,4% протоколів другого туру виборів за нього проголосували 52,58% виборців, а за представника Партії соціалістів Іона Чебана – 47,42%.

Про це пише Укрінформ.

Явка на виборах становила 39,12% виборців.

"Ми повинні проявити політичну зрілість і визнати підсумки голосування. Залишаюся поруч з городянами, і буду і надалі захищати їх інтереси в муніципальній раді. Я не розчарований, тому що результати голосування – це вибір жителів столиці», - заявив Чебан.

Дострокові вибори мера Кишинева були призначені у зв'язку з відставкою колишнього кишинівського градоначальника Доріна Кіртоаке. Колишній мер є фігурантом кримінальної справи про корупцію, пов'язаною з махінаціями при підписанні Договору про будівництво платних парковок в Кишиневі. Якщо його провину буде доведено, йому загрожує тюремне ув'язнення терміном до 7 років.

Слід зазначити, що Андрій Настазе обирається мером всього на один рік. Чергові вибори мера столиці відбудуться в травні-червні 2019 року.

ВідеоАнтикорупційний центр Молдови після 4-годинних обшуків затримав мера Кишинева

Залиште свій коментар

Вибір редакції