Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Китай попередив США про скасування торговельних угод після введення Америкою мит

Президент США Дональд Трамп погрожує підняти мито на китайський імпорт на загальну суму 150 мільярдів доларів.

Китай попередив США, що жодні торговельні угоди між двома країнами не набудуть чинності, якщо Вашингтон запровадить анонсоване раніше мито на китайські товари та інші торговельні обмеження.

Про це інформує "Голос Америки" з посиланням на інформагентство «Сіньхуа».

У вихідні у Пекіні перебував міністр торгівлі США Вілбур Росс. Але, за підсумками переговорів сторони не оприлюднили спільної заяви. Президент США Дональд Трамп погрожує підняти мито на китайський імпорт на загальну суму 150 мільярдів доларів і окремо на продукцію технологічних компаній на суму 50 мільярдів.

У відповідь Пекін готовий збільшити імпорт іноземних товарів, у тому числі американських. «Реформи, відкриття ринку та збільшення внутрішнього попиту є національною стратегією Китаю», - йдеться у повідомленні. В ньому також наголошується, що прогрес у відносинах між США та Китаєм може базуватися на двосторонньому компромісі, а не на торговельній війні.

Раніше президент Сполучених Штатів Дональд Трамп регулярно нарікав на високе негативне сальдо для США в торгівлі з Піднебесною. Саме високим торговельним дефіцитом Білий дім аргументував потребу запровадження ввізних мит у тому числі на китайські сталь та алюміній, на що в Пекіні відповіли аналогічними заходами. Тоді подальші переговори щодо мит завершилися безрезультатно.

Залиште свій коментар

Вибір редакції