Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп підписав документи про запровадження мит на імпорт сталі та алюмінію

Митні збори запрацюють через 15 днів.

Президент США Дональд Трамп у четвер, 8 березня, підписав укази, які запроваджують 25-відсоткове мито на імпорт сталі та 10-відсоткові ввізні мита для імпортного алюмінію.

Ці зміни набудуть чинності через 15 днів, повідомляє Голос Америки.

Церемонія підписання документів відбулася в Білому домі. Трамп підписав документи в присутності робітників металургійної та алюмінієвої промисловості та службовців адміністрації.

Мексику та Канаду, які разом із США є учасниками Північноамериканської угоди про вільну торгівлю (NAFTA), звільнили від мит на невизначений термін.

Трамп повідомив, що Австралії та "іншим країнам", які є союзниками США, також зроблять виняток і запропонують "задовільні альтернативні можливості" для обміркування загроз, які, на думку адміністрації Трампа, вони становлять американським продуцентам сталі та алюмінію.

Нагадаємо, від запровадження митних зборів на імпортну сталь і алюміній Трампа застерігали Китай та ЄС, а також заявляли про можливість вжити заходів у відповідь. Євросоюз планує запровадити підвищені мита на американські сталь, футболки, джинси, взуття та окремі промислові товари. До списку також входять косметика для обличчя, яхти, мотоцикли, бурбон (вид віскі), рис, журавлина та апельсиновий сік. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції