Шеф-редактором телеканалу Ukraine Today призначено Юлію Соцьку

У здобутку Юлії – понад 10 років досвіду роботи редактором та продюсером телевізійних новин на CTV (Канада) та CNN (США).

Юлія Соцька
Про Україну повинно знати більше людей - Юлія Соцька
З січня 2016 року посаду шеф-редактора телеканалу Ukraine Today обійматиме Юлія Соцька, яка повернулася в Україну з Канади. У здобутку Юлії – понад 10 років досвіду роботи редактором та продюсером телевізійних новин на CTV (Канада) та CNN (США). Вищу освіту у сфері журналістики та телерадіомовлення Юлія здобула в Seneca College в York University (Торонто, Канада).

Міжнародний досвід телевиробництва та розуміння інтересів закордонної аудиторії допоможе Юлії на новій посаді, в цьому впевнена Тетяна Пушнова, Генеральний продюсер Ukraine Today: "Це велика вдача, що такий професіонал, як Юлія приєдналася до нашої команди. Її досвід допоможе нам реструктуризувати редакцію телеканалу відповідно до нашої мети – стати впливовим джерелом інформації з країн Центральної та Східної Європи. Перше завдання, яке постане перед Юлією – розбудова кореспондентської мережі з цих країн. Друге завдання – підвищення стандартів роботи ньюзруму Ukraine Today".

Юлія Соцька, шеф-редактор Ukraine Today: "Я вважаю, що про Україну повинно знати більше людей, тому нам потрібно розширювати аудиторію та довести іноземцям, що новини зі Східної і Центральної Європи дійсно важливі. Я впевнена, що у Ukraine Today є потенціал стати голосом нової Європи у світі".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: