Слідчими діями силовики створили колапс в морській галузі, — експерт Актуально

Дата публікації
Перегляди
240
Слідчими діями силовики створили колапс в морській галузі, — експерт

УНІАН

Від 16 липня заблокований Державний реєстр документів моряків України.

Морська галузь України фактично призупинила свою діяльність в зв'язку з проведенням слідчих дій за рішенням Шевченківського районного суду Києва. Причому паралізована робота різних галузей морегосподарства.

Про це повідомив експерт аналітичної групи "Левіафан" Микола Мельник в блозі на Liga.net.

За його словами, після обшуків в Морської адміністрації та Міністерстві інфраструктури перестали працювати основні реєстри. Зокрема, від 16 липня заблокований Державний реєстр документів моряків України.

Крім того, як відзначають в Міністерстві інфраструктури та Асоціації крюїнгових компаній України, в результаті дій співробітників Управління СБУ в АР Крим, припинено роботу електронних сервісів з підгування та дипломування моряків України, що, своєю чергою, призвело до неможливості своєчасного отримання українськими моряками кваліфікаційних документів, а також їх підтвердження перед міжнародними компаніями.

"Як результат — українські моряки не мають можливості працевлаштуватися. Зараз повсюдно зриваються контракти на рейси, оскільки судноплавні компанії елементарно не можуть отримати підтвердження кваліфікації моряків", — зазначив Микола Мельник.

Рішення Шевченківського районного суду також паралізувало і роботу реєстру видавання документів капітанів і власників маломірних суден.

Нагадаємо, в різних країн працює близько 200 тисяч українських моряків. Також лише за останні 2,5 місяці в порти зайшло на вантажно-розвантажувальні роботи понад 4 тисяч суден. Зараз вони стоять на рейдах портів.

Дата публікації
Перегляди
240
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Email
Наступна публікація