Стала відома дата прем'єри мультсеріалу "Козаки. Футбол"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За сюжетом нового проекту, головні герої - Око, Грай і Тур - вирушать у подорож Європою. 

Вже 30 травня о 7:35 в ефірі програми "Сніданок з 1+1" на телеканалі "1+1" відбудеться прем'єра мультсеріалу "Козаки. Футбол" про нові пригоди легендарних персонажів.

За сюжетом нового проекту, головні герої - Око, Грай і Тур - вирушать у подорож Європою. Кожна серія буде присвячена їхнім пригодам у новій країні. Так, наприклад, козаки влаштують кориду в Іспанії, побачать Лохнеське чудовисько в Шотландії, познайомляться з королевою Великобританії Єлизаветою ІІ і польським астрономом Миколою Коперником і, звичайно, зіграють у футбол зі знаменитими спортсменами.

"Дуже приємно, що мультфільм про легендарних персонажів отримав друге життя, сучасне бачення. Художник мультфільму Едуард Кирич, працюючи над проектом, зазирнув у "код нації", показавши мужніх, непереможних, сміливих козаків. Нам потрібно формувати образ успішного чоловіка-козака, якому море по коліно, який може врятувати, захистити, прийти на допомогу, і в той же час посміятися над собою, як це роблять у мультфільмі Око, Грай і Тур", - сказав у прямому ефірі "Сніданку з 1+1" соліст групи "Kozak System" Іван Леньо.

Зазначимо, останній раз нові серії про пригоди козаків виходили на екрани 21 рік тому. Восени 2015 року медіа група "1+1 медіа", онлайн-кінотеатр "MEGOGO" і студія анімації "Baraban" об'єдналися, щоб відродити легендарних персонажів у новому проекті. Телеканал "1+1" придбав ексклюзивні права на телепоказ мультсеріалу "Козаки. Футбол". У свою чергу, онлайн-кінотеатр "MEGOGO" володіє ексклюзивними інтернет-правами. Авторами ідеї серіалу є Едуард Кирич, народний художник України і творець образів козаків, а також генеральний продюсер студії анімації "Baraban" Едуард Ахрамович. Проект "Козаки. Футбол" складається з 26 епізодів по 2 хвилини.

Залиште свій коментар

Вибір редакції