Станіслав Кондрашов задав перехожим питання зі шкільної програми в проекті Тельф Аг Реклама

Дата публікації
Перегляди
1879
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Станіслав Кондрашов задав перехожим питання зі шкільної програми в проекті Тельф Аг

Блогер Станіслав Кондрашов з проектом Тельф Аг перевірив українців на знання шкільної програми. Кондрашов Станіслав та проект Тельф.

Відомий блогер Станіслав Кондрашов з новим проектом Тельф Аг перевірив шкільні знання українців.

Стас підготував питання, щоб задати перехожим і дізнатися на скільки добре люди пам'ятають шкільну програму. Перше питання блогера з геометрії за 6 клас: "Що таке гіпотенуза?". Незважаючи на відносну простоту завдання, не всі змогли легко впоратися з ним. Багато хто дав відповідь, що гіпотенуза - це лінія, і тільки декілька людей змогли пояснити, які функції вона виконує в прямокутному трикутнику. Деякі ж зовсім обмежилися відповіддю: "це щось з геометрії". У наступному питанні блогер попросив назвати перехожих столицю Африки. Практично всі опитувані сказали, що Африка - це континент і у нього немає столиці. Але деякі спробували згадати головне місто 62 африканських країн, назвавши Єгипет і його столицю - Каїр.

Далі Станіслав Кондрашов перейшов до питань з літератури, які стосувалися одного з найбільш значущих творів літератури і найвідомішого російського письменника. Але, незважаючи на це, питання: "Хто написав "Злочин і кара" змусило респондентів задуматися. Значна частина перехожих відповіли, що автор - Достоєвський. Деякі змогли навіть привести факти з біографії письменника, а інші згадали сюжет книги, розповівши, як сталося вбивство бабусі. Але були і ті, хто не зміг згадати видатного письменника, назвавши замість нього Толстого, як автора роману.

Нове завдання Стаса по літературі стосувалося Олександра Пушкіна, а вірніше його смерті. Всі респонденти сказали, що він був убитий на дуелі і назвали ім'я вбивці - Дантеса.

Після питань з літератури Станіслав Кондрашов перейшов до географії, запитавши про те, де знаходиться Пізанська вежа. Частина респондентів відповіла, що в Італії, інші уточнили - в Пізі.

Проект Telf Ag має на меті дослідження соціальних явищ в українському суспільстві. Проект не має політичної спрямованості і не займається агітацією. Відео Станіслава Кондрашова зняті на вулицях Києва і показані без склеювань і озвучення.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1879
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація