Google виплатить користувачам по 400 доларів за браковані смартфони

Дата публікації
Перегляди
4642
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Google виплатить користувачам по 400 доларів за браковані смартфони

Фото: instagram.com/google

Судова тяганина тривала 4 роки.

У моделей смартфону Google Nexus 6P на Android були виявлені серйозні порушення в роботі батареї, тож колективний судовий позов змусив компанію відшкодувати потерпілим користувачам збиток, повідомляє The Verge.

Дефекти батарей в пристроях Nexus 6P (модель 2015 року) викликали випадкове відключення телефонів або випадання в циклічне перезавантаження. Ці проблеми були настільки широко поширені, що Google в результаті визнала свою помилку і фактично припинила судову боротьбу, що тривала останні 4 роки.

Спільно з компанією-партнером Huawei Google домовилася врегулювати позов шляхом компенсації постраждалим користувачам в розмірі 400 доларів за кожне звернення. Для тих користувачів, які отримали як заміну за гарантією смартфон Google Pixel XL, максимальною компенсацією буде 10 доларів.

Останній з лінійки Nexus, смартфон Nexus 6P страждав від серйозного перегріву через технологічний брак процесора Snapdragon 810. Перегрів приводив до відходу в циклічне перезавантаження, що також викликав розрядку акумулятора.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4642
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація