Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Google випустить власний смартфон

Технічних характеристик майбутнього смартфона поки що немає.

Компанія Google до кінця року може випустити власний смартфон. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на The Telegraph.

Вперше Google почне виробляти серійний смартфон самостійно. Наразі під брендом Google Nexus випускаються смартфони, створені компаніями HTC, Huawei, LG, Motorola і Samsung. Однак передбачається, що самостійний випуск дозволить Google прямо конкурувати з Apple і краще контролювати оновлення програмного забезпечення на пристроях.

Як повідомляє британське видання, телефон презентують уже в цьому році. Проте поки що не відомі жодні технічні характеристики нового смартфона. Представники Google відмовилися коментувати новину.

Зазначимо, дата релізу збігається з оприлюдненням модульного смартфона Ara. Восени 2016 року Ara стане доступний для розробників, а у 2017 - для широкого загалу. Імовірно, мова йде саме про цей проект.

Нагадаємо, раніше у РФ анонсували випуск випуск смартфонів на російській операційній системі. На ринку незабаром з'являться три смартфони під управлінням Sailfish Mobile OS RUS — смартфони від компаній Oysters і Jolla, а також промисловий смартфон "Єрмак ОМП", призначений для корпоративних користувачів, що розробляється компанією Mobile Inform Group.

Залиште свій коментар

Вибір редакції