Стрілянина через гучну музику в Одесі: нові подробиці про конфлікт і постраждалих

Стрілянина через гучну музику в Одесі: нові подробиці про конфлікт і постраждалих

Фото: скриншот з відео

В цьому дворі, як розповідають люди, гучні вечірки - вже норма.

Внаслідок стрілянини, яка сталася в Одесі, поранено 21-річну дівчину. Чоловік взявся за пістолет, бо його сусіди так гучно святкували, що увесь квартал не міг заснути. Компанія не реагувала на зауваження, зброї теж не злякалася. Зчинилася бійка, пролунали постріли. У стрільця – забої.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Все сталося уночі на перехресті. Чоловік прийшов зробити зауваження своїм сусідам, у яких гучно лунала музика. Йому це довелося робити тричі. Четвертий раз він вже взяв у руки зброю. Та пістолет лише розлютив галасливу компанію. Кілька нетверезих молодиків кинулися віднімати зброю, повалили чоловіка на землю і почали бити, а той – стріляти. Це сусіди дізналися згодом. А тоді, посеред ночі, окрім музики почули крики й постріли.

В цьому дворі, як розповідають люди, гучні вечірки –  норма. Їх чути за кілька кварталів. Але цього разу гулянка не стихала аж до ранку.

Зброя була травматична. Це уже з'ясували в поліції. Саме з неї отримала поранення в ногу дівчина. У власника пістолета - садна. Обох оглянули лікарі. Шпиталізація їм не знадобилася.

В Одесі через гучну музику свято закінчилося стріляниною, є поранені

В Одесі через гучну музику свято закінчилося стріляниною, є поранені

На ранок обидві сторони конфлікту зачинилися на своїх подвір'ях. Про подробиці нічного інциденту говорити не хотіли.

Побитого стрільця ТСН зустріла біля райвідділку поліції. Він розповів, що давав свідчення, але більше говорити не захотів.

Правоохоронці ж повідомили, що мають дві заяви про завдання тілесних ушкоджень – і від чоловіка, і від дівчини. Призначили низку експертиз. І вкотре нагадують, як діяти, коли порушується ваш спокій.

"Під час сутичок та конфліктних ситуацій щодо порушення тиші, якщо на ваше зауваження не реагують, не з'ясовуйте стосунки, а викликайте поліцію. Поліція приїде і накладуть штрафні санкції", – пояснив заступник начальника управління превентивної діяльності ГУНП в Одеській області Сергій Бурмеха.

Так званий "закон тиші" забороняє крики, гучну музику, салюти та роботу техніки біля житлових будинків з 10:00 вечора до 8:00 ранку. За порушення передбачено штраф від 10 до 30 тисяч гривень.

Повʼязані теми:

Наступна публікація