Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд виніс вирок "харківським терористам"

Двоє з них не визнали своєї провини.

Жовтневий районний суд Харкова визнав винними трьох місцевих мешканців, які звинувачуються у серії терактів протягом 2014-2015 років.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Харківської області.

36 та 38-річним харків'янам, які не визнавали свою вину та відмовлялися співпрацювати зі слідством, суд призначив покарання у вигляді 11 років позбавлення волі з конфіскацією майна. 28-річному чоловіку, який визнав свою вину та щиро розкаявся, призначили 6 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Вирок поки що не набрав чинності, оскільки у звинувачених є час для подання апеляції.

Мова про серію терактів на території Харкова та області, вчинених у період з вересня 2014 року до березня 2015 року. Серед них - обстріл Орджонікідзевського  та Фрунзенського районних комісаріатів Харкова, терористичні акти на залізничних станціях "Залютине" , "Шебелинка" та "Новожаново", обстріл офісу приватної юридичної установи  та ТОВ "Харківрегіонгаз”.

Також зловмисники звинувачуються у закінченому замаху на терористичний акт на території нафтової бази у жовтні 2014 року. Тоді не спрацював жоден з двох РПГ-22, з яких чоловіки намагалися здійснити постріли.

Наразі на вимогу прокуратури обвинувачувані перебувають під вартою.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції